Trace Minerals - Ne! Svalovým křečím, 120 ml

Kód: TMI-011-0120
Neohodnoceno
460 Kč
Skladem
  • Pomáhá udržovat svaly zdravé, vyvážené a hydratované.
  • Zabraňuje svalovým křečím, zejména těm, které vás v noci budí.
  • Pomáhá podporovat kardiovaskulární funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trace Minerals - Ne! Svalovým křečím, 120 ml, doplněk stravy

Trace Minerals - Ne! Svalovým křečím je jedinečný komplex obsahující čisté, esenciální elektrolyty, které vaše svaly potřebují, aby zůstaly správně hydratované. Existuje mnoho příčin prudkých svalových křečí, ale dehydratace je jednou z nejčastějších. Správná hydratace vodou a klíčovými elektrolyty, jako je hořčík a draslík, pomáhá udržovat elektrolyty ve svalech, takže zůstávají zdravé, vyvážené a hydratované, aby se zabránilo svalovým křečím, zejména těm, které vás v noci budí.

 

            

Hořčík a draslík jsou klíčové elektrolyty, které pomáhají předcházet křečím. Hořčík je základní elektrolyt, který je zodpovědný za uvolnění svalů po kontrakci. Kromě toho pomáhá podporovat kardiovaskulární funkce, hraje klíčovou roli ve výrobě a toku energie a pomáhá vést nervové impulsy v celém těle, aby se zabránilo pocitu únavy.

Draslík také pomáhá hydratovat svaly, aby se zabránilo svalovým křečím, a je nezbytným elektrolytem pro udržení rovnováhy vody a acidobazické rovnováhy v buňkách. Pomáhá také podporovat kardiovaskulární funkce a vede elektrické impulsy v nervech.

Doporučené dávkování

Přidejte 2 ml (2 plná kapátka nebo asi 32 kapek) do 1 litru vody a dobře promíchejte/protřepejte pro dosažení nejlepší izotonické rovnováhy. V případě potřeby užívejte až 4krát denně, zejména před spaním.

Složení

Mořské minerály, iontové stopové minerály (ITM), čištěná voda, kyselina citronová bez GMO.

Účinné látky Na 2 ml % RI*
Hořčík 35 mg 8%
Chlorid 325 mg 14%
Sodík 95 mg 4%
Draslík 120 mg 3%
Síran 20 mg -

Upozornění

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tekutina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ConcentTrace® obsahuje celé spektrum stopových minerálů v přirozené rovnováze pro tělo. 

Nabízí širokou škálu zdravotních výhod, od zvýšení energie a zlepšení nálady až po podporu kostí a uvolnění svalových křečí. Je to každodenní základ, který potřebujete, abyste se cítili lépe a lépe žili.