Trace Minerals - Iontový vápník 200 mg, 59 ml

Kód: TMI-008-0059
Neohodnoceno
670 Kč
Skladem
  • Pro zdravé nervy, svaly a kosti
  • Poskytuje vápník v iontové formě
  • Pro správnou mineralizaci kostí a zubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trace Minerals - Iontový vápník 200 mg, 59 ml, doplněk stravy

Iontové jednotlivé minerály od společnosti Trace Minerals Research® jsou formulovány individuálně, aby Vám poskytly kontrolu nad vaším osobním zdravím.

  • Absorpce – Patentovaný proces iontové formulace kombinuje jednotlivé minerály a více než 72 iontových stopových minerálů k vytvoření jedinečné směsi, která tělu poskytuje biologicky dostupné minerály, takže je lze snadno vstřebat.
  • Kontrola – Jste jedinečný jedinec. Vaše tělo má různé potřeby a ne všechny doplňky uspokojují tyto potřeby...až dosud. Na rozdíl od normálních tablet a kapslí Vám odměřené kapátko umožňuje přizpůsobit a měnit velikost porce na základě doporučení vašeho zdravotníka. Nyní můžete převzít kontrolu nad svým zdravím!
  • Kvalita – Každý minerální komplex je formulován v zařízení s certifikací cGMP s použitím minerálů farmaceutické kvality, aby vám poskytl nejkvalitnější tekutý jediný minerální doplněk.
  • Iontový vápník je koncentrovaný tekutý doplněk stravy, který poskytuje vápník v iontové formě – ve formě, kterou tělo nejvíce uznává. Patentovaný proces poskytuje maximální vstřebatelnost, zatímco vyvážená tekutá forma poskytuje bezpečnost a flexibilitu. Vápník je nezbytný pro zdravé nervy , svaly a kosti. 47 procent vápníku v krevní plazmě je ionizováno, stejný typ jako v iontovém vápníku.

Dávkování

Pomocí dávkovaného kapátka vezměte 1,25 ml denně s džusem nebo jídlem, abyste zakryli koncentrovanou minerální chuť. 

48 porcí na láhev

Složení

Čištěná voda, NON-GMO kyselina citrónová.

  • BEZLEPKOVÝ
Účinné látky 1,25ml dávka % RWS *
vápník (z chloridu vápenatého) 200 mg 15%
Hořčík (z ITM) 4mg 1%
Chlorid (z chloridu vápenatého, ITM) 250mg 11%
Iontový komplex stopových minerálů (ITM). 50mg -

 

Upozornění

Neuchovávejte v chladničce. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Tato prohlášení nebyla posouzena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci. Informace poskytované touto webovou stránkou nenahrazují individuální lékařskou pomoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vápník
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tekutina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ConcentTrace® obsahuje celé spektrum stopových minerálů v přirozené rovnováze pro tělo. 

Nabízí širokou škálu zdravotních výhod, od zvýšení energie a zlepšení nálady až po podporu kostí a uvolnění svalových křečí. Je to každodenní základ, který potřebujete, abyste se cítili lépe a lépe žili.