Swanson - Full Spectrum Chaga Mushroom (medicinální houba Chaga), 400 mg, 60 kapslí

Kód: SWA-005-060
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swanson
322 Kč –19 %
product 6355
322 Kč –19 % 260 Kč
Skladem

Houba Chaga (Rezavec šikmý, Čaga Sibiřská) je dřevokazná houba vyskytující se na kmenech bříz. Roste zejména na Sibiři, ale také v lesích severní Evropy a Ruska. Chaga je známá pro své antioxidační a protizánětlivé účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - Full Spectrum Chaga Mushroom (medicinální houba Chaga), 400 mg, 60 kapslí, doplněk stravy

Nejváženější houba východní Evropy je Vám nyní k dispozici s naším doplňkem Swanson Full Spectrum® Chaga Mushroom. Houba chaga roste na březích především v Rusku a východní Evropě, kde se používá jako zdravotní řešení již stovky let. Je zdrojem antioxidantů. Naše kapsle Full Spectrum Chaga Mushroom obsahují celý prášek chaga. Lze je vzít jako kapsle nebo otevřít v horké vodě a vytvořit čajový nálev podobný tradičnímu způsobu použití ve východní Evropě.

  • silné antioxidační a antivirové účinky,
  • zklidňuje a normalizuje trávení,
  • podporuje snižování hladiny cukru v krvi,
  • podporuje snižování cholesterolu v krvi,
  • pomáhá při žaludečních potížích,
  • posiluje imunitu.

 

Dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli dvakrát denně s vodou.

 

Složení

Mouka z hnědé rýže, želatina, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

  Množství na porci % Denní hodnota
Houba Chaga (Inonotus obliquus) (mycelium) 400 mg *

*Denní hodnota není stanovena.

 

Upozornění
 
Pouze pro dospělé. Před použitím se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky na předpis nebo máte zdravotní potíže.Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medicinální houby
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.
Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku. Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.