OstroVit - Testo Extreme, 90 kapslí

Kód: OSV-241-090
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: OstroVit
375 Kč –33 %
eng pl OstroVit Testo Extreme 90 capsules 26649 1
375 Kč –33 % 250 Kč
Na cestě
  • Pomáhá snižovat pocit únavy.
  • Podporuje správnou činnost svalů a nervového systému.
  • Pro podporu zdravé funkce prostaty
  • Zvyšuje sexuální apetit a libido u mužů i žen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit - Testo Extreme, 90 kapslí, doplněk stravy

Vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje až 11 různých účinných látek – produkt je mimo jiné zdrojem: extrakt ze semen pískavice, extrakt z Tribulus terrestris nebo zinek. Tento přípravek je dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, vytvořených pro sportovce a uvědomělé spotřebitele, kteří chtějí doplnit svou stravu o cenné sloučeniny.

  • Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 370 mg extraktu ze semen pískavice řeckého sena, 300 mg extraktu z kořene maca, 300 mg kyseliny D-asparagové, dále 222 mg extraktu z kořene Tribulus a 150 mg. mg extraktu z listů kopřivy obyčejné. Dále přípravek obsahuje 120 mg extraktu ze saw palmetta, 70 mg extraktu z kořene ženšenu a 2,1 mg extraktu z plodu černého pepře, dále 57 mg hořčíku, 15 mg zinku a 3 mg vitaminu B6.

Extrakt ze semen pískavice řecké seno - extrakt ze semen jednoleté rostliny patřící do čeledi Fabaceae, pocházející z oblasti Středomoří, která se v současnosti pěstuje v mnoha různých částech světa. Bylina rostliny připomíná jetel a semena pískavice se používají jako koření již stovky let a jsou velmi oblíbené zejména v zemích jako Indie a Bangladéš. Vzhledem k tomu, že pískavice je cenným zdrojem vitamínů, minerálů a bioaktivních sloučenin, extrakt ze semen rostlin se také často používá jako složka doplňků stravy.

Extrakt z kořene Maca - extrakt z kořene rostliny zvané peruánský ženšen, což je kořenová zelenina z čeledi zelí, která roste v těžko dostupných oblastech a horských vrchovinách. Rostlina obsahuje četné bioaktivní složky a vyznačuje se vysokou nutriční hustotou, a co víc, je považována za superpotravinu.

Kyselina D-asparagová - DAA - endogenní aminokyselina, produkovaná především v hypofýze a hypotalamu. Kyselina D-asparagová se nachází také v potravinách – sloučeninu najdeme především v produktech živočišného původu, ale malé množství látky je také v chřestu, avokádu a ovesných vločkách.

Extrakt z Tribulus terrestris - extrakt z jednoleté rostliny patřící do čeledi pařnatých, rostoucí na písčitých půdách. Je to plazivý keř, který dosahuje výšky maximálně 60 cm. Díky bohatství biologicky aktivních látek je Tribulus terrestris již tisíce let oceňován v tradiční čínské i indické medicíně. Je to rostlina, která se v současnosti používá jako přísada do doplňků stravy, včetně: díky vysokému obsahu cenných saponinů.

Extrakt z listů kopřivy - extrakt z rostliny z čeledi kopřivovitých, která se přirozeně vyskytuje v Evropě, Asii, ale i severní Africe a Severní Americe. Je to jednoletá rostlina, která snadno roste v úrodné půdě. Pro množství cenných surovin se používá v lidovém léčitelství a jako přísada do salátů a doplňků stravy.

Výtažek z plodů Saw palmetto - Serenoa repens - také často nalezený pod anglickým názvem saw palmetto, rostlina patřící do čeledi palmových. Jde o druh typický pro klimatickou zónu jihovýchodu USA, jehož zástupci dosahují 2-3 metry výšky. Je to rostlina, jejíž listy tvoří obrovské vějíře a drobné kvítky se po odkvětu mění v malé tmavé plody, které se vyznačují bohatstvím biologicky aktivních látek.

Extrakt z kořene ženšenu , rostlina z čeledi Araliaceae, nazývaná také čínský nebo pravý ženšen. Je to surovina, která se přirozeně vyskytuje především v Číně a Koreji a vyznačuje se masitými kořeny. Jde o bohatství biologicky aktivních látek a mezi nejdůležitější sloučeniny získané z rostliny patří ginsenosidy.

Extrakt z plodů černého pepře - extrakt z plodů rostliny z čeledi pepřovníkovitých, který je standardizován na 95 % piperinu, tedy na obsah organické chemické sloučeniny, což je alkaloid nacházející se ve vrchní vrstvě plodů černého pepře.

Hořčík - chemický prvek se symbolem Mg. Minerál, který je klasifikován jako makroelement. V lidském těle je uložen především v kostech a svalech. Potravinové zdroje hořčíku zahrnují celozrnné produkty, semena a ořechy.

Zinek - chemický prvek se symbolem Zn. Jde o minerální složku řazenou mezi mikroelement, která se v lidském těle vyskytuje především v kosterních svalech a kostech, v menším množství také v mozku, slinivce břišní a játrech. Jde o látku, kterou lze nalézt v mnoha různých potravinářských výrobcích a hlavními zdroji zinku jsou červené maso, drůbež, sušené luštěniny, ořechy a celozrnné výrobky.

Vitamin B6 - pyridoxin - ve vodě rozpustná složka patřící mezi vitaminy B Sloučeninu najdeme především v celozrnných obilných výrobcích, dále ve vnitřnostech a semenech luštěnin.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 dávku (3 kapsle) denně.

Složení

Hořčíkové soli kyseliny citronové (hořčík), extrakt semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii Walp.), kyselina D-asparagová (DAA), extrakt z Tribulus terrestris (Tribulus terrestris L.) standardizovaný na 90 % saponinů, extrakt z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), extrakt z plodů saw palmetto (Serenoa repens (W.Bartram) Small), pikolinát zinečnatý (zinek), vlastní extrakt z kořene ženšenu (Panax ginseng CA Meyer) standardizovaný na 20 % ginsenosidů, extrakt z plodů černého pepře standardizovaný na 95 % piperin, pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Účinné látky V jedné porci % RWS*
Extrakt ze semen pískavice řecké seno 370 mg -
Extrakt z kořene Maca 300 mg -
kyselina D-asparagová 300 mg -
Extrakt Tribulus terrestris: 222 mg -
- včetně saponinů (90%) 200 mg -
Extrakt z listů kopřivy obecné 150 mg -
Extrakt z ovoce Saw palmetto 120 mg -
Extrakt z kořene ženšenu: 70 mg -
- včetně ginsenosidů (20%) 14 mg -
Extrakt z plodů černého pepře: 2,1 mg -
- včetně piperinu (95%) 2 mg -
Hořčík 57 mg 15 %
Zinek 15 mg 150 %
Vitamín B6 3 mg 214 %

*RWS - Referenční hodnota příjmu

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Před konzumací se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Výrobek by neměly konzumovat děti, těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se používat u žen ve fertilním věku a u osob obou pohlaví před pubertou. Pokud současně užíváte antidiabetickou léčbu, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek by se neměl konzumovat, pokud užíváte léky na hypertenzi nebo cukrovku.

Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mužské zdraví
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OstroVit je výrobce vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravých potravin ze Střední Evropy. Své výrobky dodává do více než 40 zemí po celém světě. Suroviny pro výrobu, stejně jako produkty samotné, testuje v akreditované laboratoři. Produktové portfolio obsahuje širokou škálu produktů, mezi které patří bohaté řady vitamínů a minerálů, přírodní tuky, kloubní výživa, bylinné extrakty, sportovní výživa (proteiny, BCAA, ostatní aminokyseliny, atp.), chutná ořechová másla, oleje a mnoho dalšího.

Adresa výrobce: Fitness Trading Robert Szulborski, Ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrow, Polsko, EU