OstroVit - Beauty Blend for Shape, 360 ​​g

Kód: OSV-353-0360
Tip
Neohodnoceno
Značka: OstroVit
309 Kč
Skladem
 • Dodá tělu 43 g vysoce kvalitních bílkovin ze syrovátkového proteinového koncentrátu z mléka.
 • Podporuje redukci hmotnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit - Beauty Blend for Shape, 360 ​​g, doplněk stravy

OstroVit Beauty Blend for Shape je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem koncentrátu syrovátkové bílkoviny z mléka, dále konjac glukomananu a multienzymatického komplexu DigeZyme®. Jedná se o přípravek dostupný v práškové formě s lahodnou smetanovou jahodovou příchutí a bez přidaného cukru. Jedná se o produkt vytvořený pro lidi, kteří dbají na vzhled své postavy.

 • Obsahuje konjac glukomannan - denní porce přípravku doplňuje jídelníček o 3000 mg této cenné sloučeniny.
 • Zdroj multienzymatického komplexu DigeZyme® - denní dávka směsi dodává tělu 150 mg enzymového komplexu, který se skládá z pěti látek, jako je α-amyláza, neutrální proteáza, laktáza, lipáza a celuláza.
 • Bez přidaného cukru - přípravek obsahuje nízkoenergetické sladidlo sukralózu.
 • Lahodná chuťová varianta - výrobek s krémovou jahodovou příchutí potěší chuťové buňky a poskytne jedinečný zážitek.

Syrovátkový proteinový koncentrát – syrovátkový protein se vyrábí ze syrovátky, která je vedlejším produktem při výrobě sýrů. Je to živočišný zdroj bílkovin, vyznačující se dobrou rozpustností a výbornou stravitelností.

Konjac glukomannan - frakce ve vodě rozpustné vlákniny získaná z kořene asijské rostliny konjac, známé také jako Riviera wildflower. Glukomannan je cenné prebiotikum a má silné vlastnosti vázající vodu.

Multienzymový komplex DigeZyme® je přípravek, který obsahuje trávicí enzymy, tedy látky, které umožňují správný průběh trávicích procesů v těle a jsou vysokomolekulárními proteiny odpovědnými za rozklad komplexních sloučenin na jednodušší formy. Složky DigeZyme® zahrnují:

 • α-amyláza , enzym zodpovědný za rozklad polysacharidů na jednoduché cukry.
 • Neutrální proteáza – enzym ze skupiny peptidáz, který je zodpovědný za štěpení bílkovin na peptidy a aminokyseliny.
 • Laktáza – enzym zodpovědný za štěpení laktózy, tedy mléčného cukru, na glukózu a galaktózu.
 • Lipáza – skupina enzymů, které jsou zodpovědné za štěpení tuků.
 • Celuláza – enzym ze skupiny hydroláz, který katalyzuje vazby mezi molekulami glukózy v celulóze, což má za následek tvorbu glukózy.

Glukomannan jako součást nízkokalorické diety pomáhá při hubnutí. Příznivý účinek nastává při konzumaci 3 g glukomananu denně ve třech porcích po 1 g, s 1 nebo 2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkokalorické diety.

Doporučené dávkování 

1 porci 20 g (2 odměrky) rozpusťte ve 150 ml mléka nebo vody. Užívejte tři porce denně před jídlem.

Složení 

Syrovátkový proteinový koncentrát z mléka [obsahuje lecitiny (1); sójové lecitiny (2)], konjac glukomannan, aromata, multienzymový komplex DigeZyme®, prášek z koncentrátu šťávy z červené řepy, sladidlo: sukralóza. Výrobek může obsahovat sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše a ryby. V závislosti na použitých přísadách se vedle data minimální trvanlivosti nachází symbol (1-2) použité přísady. Doplněk stravy v prášku. Obsahuje sladidlo.

Účinné látky Na 60 g
Glukomannan konjak 3000 mg
DigeZyme®: 150 mg
- včetně α-amylázy (původem z Aspergillus oryzae) 3600 DU
- včetně neutrální proteázy (původ: Bacillus subtilis) 900 PC
- včetně laktázy (původ: Aspergillus oryzae) 600 ALU
- včetně lipázy (původ: Rhizopus oryzae) 30 FIP
- včetně celulázy (původ: Trichoderma longibrachiatum) 165 cu

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. U lidí, kteří mají potíže s polykáním nebo při konzumaci s nedostatečným množstvím tekutiny, hrozí nebezpečí udušení. Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny a tyčinky
? Typ: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OstroVit je výrobce vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravých potravin ze Střední Evropy. Své výrobky dodává do více než 40 zemí po celém světě.

Suroviny pro výrobu, stejně jako produkty samotné, testuje v akreditované laboratoři. Produktové portfolio obsahuje širokou škálu produktů, mezi které patří bohaté řady vitamínů a minerálů, přírodní tuky, kloubní výživa, bylinné extrakty, sportovní výživa (proteiny, BCAA, ostatní aminokyseliny, atp.), chutná ořechová másla, oleje a mnoho dalšího.