Holland & Barrett - Multivitamins & Iron, 60 tablet

Kód: HAB-079-060
Akce Tip
Neohodnoceno
260 Kč –32 %
Holland & Barrett - Multivitamins & Iron, 60 tablet
260 Kč –32 % 175 Kč
Skladem
  • Podporuje růst, vývoj, kvalitu a funkčnost kostí.
  • Pro zvýšenou imunitu, zdravé zuby a krásnou pleť
  • Pomáhá bojovat proti únavě a vyčerpání.
  • Obsahují 13 vitamínů pro zdraví a pohodu + železo, které pomáhá snižovat únavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holland & Barrett - Multivitamins & Iron, 60 tablet, doplněk stravy

Multivitamíny se železem obsahují vitamíny A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, niacin, kyselinu pantotenovou a kyselinu listovou – pro podporu vašeho zdraví a kondice a pro snížení únavy a vyčerpání.

V různých obdobích našeho života má naše tělo různé požadavky na výživu. Co však zůstává konstantní, je potřeba třinácti klíčových vitamínů – A, C, D, E, K a osmi vitamínů B, někdy označovaných jako komplex vitamínů B. Zatímco množství každého, které můžeme potřebovat, se mění v závislosti na našem věku, stravě a okolnostech, tělo každého potřebuje pro pevné zdraví kompletní sadu. Například vitamín C je nezbytný pro udržení zdravých buněk, zatímco vitamín D pomáhá udržovat zdraví kostí a živí naši imunitu.

Vitamin A se stará o náš zrak a vitamin K je nezbytný pro normální srážlivost krve. Vitamíny skupiny B přitom mají celou řadu využití, v neposlední řadě při zpracování potravin, abychom vytvořili energii, kterou potřebujeme k prosperitě.

I když jednotlivě živiny, které přijímáme z potravy a doplňků, dělají úžasné věci, abychom se udrželi v pohodě, vědí také, že díky týmové práci se sen plní. Tělo potřebuje určité vitamíny, aby nám pomohly absorbovat další živiny, včetně esenciálních minerálů, což znamená, že nedostatek jedné živiny může mít dominový efekt a způsobit potenciální deficit jiné.

Jedním z takových příkladů je vztah mezi vitamínem C a železem. Mnoho z nás, a zejména ti, kteří mají silnou nebo nepravidelnou menstruaci, se může ocitnout s nedostatkem železa, a proto se obracíme na pomoc doplňky železa. Jsou však chvíle, kdy vám nízká hladina vitamínu C brání ve správném využití dostupných zásob železa.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tabletu (tablety) denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte uvedenou dávku.

Složení

Objemová činidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, kukuřičný škrob, niacin (nikotinamid), vitamín E (sukcinát kyseliny d-alfa tokoferyl), vitamín A (retinylacetát), kyselina pantotenová (d-pantothenát vápenatý), maltodextrin, leštící látky (hydroxypropylmethylcelulóza, karnaubský vosk), protispékavé látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), stabilizátor (zkříženě vázaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), sodná sůl methylethylcelulóza (HH. Celulóza), vitamín D (cholekalciferol), vitamín K (fytomenadion), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiaminmononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), antioxidant (kyselina L-vinná), Biotin (d-Biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin).

Každá tableta obsahuje Množství na 1 tabletu %NRV*
Vitamín A 800,00 ug RE (2664 IU) 100 %
Vitamín D 5,00 µg (200 IU) 100 %
Vitamín E 12,00 mg  (17,88 IU)  100 %
Vitamín C 80,00 µg  100 %
Vitamín B1- Thiamin 1,10 mg  100 %
Vitamin B2 - Riboflavin 1,40 mg  100 %
Niacin 16,00 mg NE  100 %
Kyselina pantothenová 6,00 mg  100 %
Vitamín B6 1,40 mg  100 %
Kyselina listová 200,00 µg  100 %
Vitamín B12 2,50 µg  100 %
Biotin 50,00 µg  100 %
Vitamín K 75,00 mg  100 %
Železo 14 mg 100%
*NRV = referenční hodnota živin** NRV není stanoveno

 

Upozornění

Před použitím si vždy přečtěte etiketu. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem nebo zdravotníkem. V případě nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění pod uzávěrem poškozené nebo chybí. Tento produkt obsahuje vitamín A. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo pravděpodobně otěhotníte, s výjimkou doporučení lékaře nebo prenatální poradna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Můj cíl
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: