Holland & Barrett - Glukosamin sulfát, 500 mg - 60 kapslí

Kód: HAB-025-060
Akce
Neohodnoceno
260 Kč –15 %
Holland & Barrett - Glukosamin sulfát, 500 mg - 60 kapslí
260 Kč –15 % 220 Kč
Skladem
  • Přispívá k tvorbě a posilování šlachvazů a chrupavek.
  • Má antiflogistický a tlumící účinek na kosterní systém.
  • Má prokázaný regenerační účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holland & Barrett - Glukosamin sulfát, 500 mg - 60 kapslí, doplněk stravy

Glukosamin sulfát je přirozeně se vyskytující aminocukr, který lze nalézt v celém těle. V lidském těle má velmi důležitou roli - pomáhá udržovat zdraví chrupavky. Jedním z hlavních úkolů glukosaminu je podpora zdravého vývoje tkání mezi klouby. Věkem postupně glukosamin v organismu ubývá, což vede k pnutí a horší pohyblivosti kloubů a až k rozpadu chrupavky a kloubu.

Diartróza: nejběžnější klouby v lidském těle. Tyto volně pohyblivé klouby jsou také známé jako synoviální klouby. Vyžadují synoviální tekutinu, aby se každá část kloubu mohla hladce pohybovat proti sobě. Příklady zahrnují ramenní kloub a kolenní kloub.

Synartróza: fixní nebo vazivová, definicí synartrózových kloubů jsou dvě nebo více kostí v těsném kontaktu bez pohybu. Příklady zahrnují kosti v lebce.

Amfiartrózy: tyto mírně pohyblivé klouby se skládají ze dvou nebo více kostí držených tak těsně u sebe, že jejich pohyb je velmi omezený. Příkladem toho jsou obratle páteře.

Proč používat Holland & Barrett - Glukosamin sulfát?

  • Glukosamin je stavebním kamenem chrupavky a kloubní tkáně.
  • Podporuje zdravý vývoj tkání mezi klouby.
  • Pomáhá udržovat zdraví chrupavek.
  • Ideální volba doplňku pro ty, kteří chtějí extra nutriční podporu pro klouby a chrupavky.
  • Doplněk stravy se zárukou kvality.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte uvedenou dávku.

Složení

Glukosamin sulfát (2KCl) ( korýši ), obal tobolky (želatina), vitamín C (kyselina L-askorbová), protispékavá látka (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

Hodnoty na 1 kapsli Množství, mg % Denní hodnota
Glukosamin 392,5 mg -
Vitamín C 12,00 mg 15%
(poskytuje Glukosamin sulfát 500 mg)

 

Upozornění

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem nebo zdravotníkem. V případě nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění pod uzávěrem poškozené nebo chybí. Pokud máte nebo jste měli cukrovku nebo hypoglykémii, před použitím se poraďte s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé kosti, klouby, svaly
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Holland & Barrett je přední britský prodejce wellness a jeden z největších v Evropě. Dělají ze zdraví a wellness životní styl pro každého prostřednictvím  přední řady vlastních značek, inovativních služeb, vitamínů, doplňků, speciálních potravin, sportovní výživy a uvědomělých kosmetických značek. 

Jejich dlouholetá historie a důvěryhodná značka v oblasti wellness, podpořená  vlastním výzkumem, daty a poznatky, je vybavila znalostmi a hlubokým pochopením toho, s čím se jejich zákazníci potýkají.