ChildLife - Zinc Plus, 118ml

Kód: CHL-007-0118
Novinka
Neohodnoceno
319 Kč
Na cestě
  • Zinek pomáhá udržovat a podporovat imunitní systém.
  • Přispívá k udržení normálního stavu pokožkyvlasůnehtů a zraku.
  • Věk 1+

Detailní informace

Detailní popis produktu

ChildLife - Zinc Plus, 118ml, doplněk stravy

  • Podpora zdravé minerální rovnováhy.

Esenciální stopový minerál důležitý pro růst a imunitní funkce . Zinek podporuje mnoho buněčných funkcí důležitých pro imunitní systém a pomáhá udržovat integritu kožní bariéry. Poskytuje jak zinek, tak měď pro podporu zdravé minerální rovnováhy . Při vysokých hladinách má zinek potenciál ovlivnit vstřebávání mědi, takže jsme vytvořili složení obou základních stopových minerálů v jednom složení.

  • Poskytuje zinek a měď pro maximální podporu imunity ve vhodném tekutém dávkování.
  • Bez lepku a bez GMO. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani sladidla.
  • Skvěle chutnající přírodní mango a jahodová příchuť. Zinc Plus™ je formulován speciálně pro děti od 1 roku až po dospívající.

Doporučené dávkování 

Děti 6 – 12 měsíců: 1/2 čajové lžičky denně.
Děti 1 – 3 roky: 1 čajová lžička denně.
Děti 4 – 8 let: 2 čajové lžičky denně.
Dospívající 9 – 18 let: 2 čajové lžičky denně.

Užívejte s jídlem, několik hodin před nebo po užití jiných léků nebo přírodních produktů pro zdraví. Podávejte přímo nebo smíchejte s oblíbeným nápojem nebo jídlem vašeho dítěte. Před použití dobře protřepejte.
 

Složení

Glycerin, Čištěná voda, D-fruktóza, Aroma, Kyselina citronová, Jahodové aroma, Mango, Zinek (glukonát zinečnatý) – 2 mg, Měď (glukonát měďnatý) – 0,1 mg

Účinné látky

1/2 lžičky

(6-12měsíců)

DH%

1 lžička

(1-3 roky)

DH%

2 lžičky

(roky 4+)

 

DH%

Kalorie  10 15 30
Sacharidy 2g 2% 4g 3% 7g 3%
Cukry 0g 1g 1g
Včetně přidaných cukrů 0g 1g 4% 1g 2%
Zinek 1mg 33% 2mg 67% 4mg 36%
Měď 0,05mg 25% 0,1mg 33% 0,2mg 22%

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Držte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka ChildLife Essentials ví, že záleží na tom, co je uvnitř, a proto formuluje s klinicky ověřenými přísadami, které jsou čisté, přírodní a testované na účinnost a čistotu. Navíc chutnají skvěle! Můžete se tedy cítit dobře, když svým dětem předáváte to nejcennější, co můžete – dobré zdraví.

Jen zdravě jíst a pít hodně čisté vody v dnešním světě nestačí. ChildLife Essentials nabízí všechny důležité vitamíny, minerály a antioxidanty, aby dětem poskytl extra podporu a ochranu, kterou jejich vyvíjející se mysl a imunitní systém potřebují.