Trace Minerals - CoQ10 (Koenzym Q10), 118ml

Kód: TMI-003-0118
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem
  • "Lapač" volných radikálů v buněčných membránách a také v krevních cévách.
  • Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévní systém.
  • Podporuje produkci energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trace Minerals - CoQ10 (Koenzym Q10), 118ml, doplněk stravy

Koenzym Q10 je živina podobná vitaminu, která je přirozeně syntetizována v těle a nachází se v každé buňce. Hladina koenzymu Q10 pomalu klesá s tím, jak tělo stárne, což vyžaduje suplementaci k udržení zdravé hladiny. Liquid CoQ10 poskytuje CoQ10 plus celé spektrum iontových stopových minerálů pro tělesnou minerální rovnováhu.

Dávkování 

DŮRAZNĚ PROTŘEPEJTE.  Pro dosažení nejlepších výsledků vezměte 1 lžičku. (5 ml) denně v rozdělených porcích s jídlem. Smíchejte se šťávou nebo vezměte přímo, pokud chcete. Lze užívat i sublingválně. Uchovávejte  v chladu.

Složení

Čištěná voda, glycerin, kyselina citronová bez GMO, směs přírodních příchutí (vanilka, pomeranč, ananas), xantanová guma, glykosidy steviolu, sorban draselný a benzoát draselný (pro svěžest).

Hodnoty na 5ml Množství, mg % Denní hodnota
Kalorie 10 -
Celkový tuk 1 g 2%
Koenzym Q10 100 mg -
Komplex iontových stopových minerálů (ITM) 100 mg -

 

Upozornění

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem nebo zdravotníkem. V případě nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění pod uzávěrem poškozené nebo chybí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tekutina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ConcentTrace® obsahuje celé spektrum stopových minerálů v přirozené rovnováze pro tělo. 

Nabízí širokou škálu zdravotních výhod, od zvýšení energie a zlepšení nálady až po podporu kostí a uvolnění svalových křečí. Je to každodenní základ, který potřebujete, abyste se cítili lépe a lépe žili.