OstroVit - NO Booster Extreme, 80 kapslí

Kód: OSV-349-080
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem
  • Pomáhá udržovat zdravou pokožku a pomáhá snižovat únavu.
  • Napomáhá správné funkci nervového a imunitního systému.
  • K udržení normálního energetického metabolismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit - NO Booster Extreme, 80 kapslí, doplněk stravy

Vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem až 8 různých účinných látek - V produktu najdete L-arginin alfa-ketoglutarát, citrulin malát nebo extrakt z kořene řepy. Jde o přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, který byl vytvořen pro sportovce a lidi, kteří vedou aktivní životní styl.

  • Obsahuje až 8 různých účinných látek - Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 1200 mg L-arginin alfa-ketoglutarátu, 2200 mg citrulin malátu, 250 mg extraktu z kořene řepy, 400 mg betain hydrochloridu, 120 mg extraktu z hroznových jader, dále 16 mg niacinu, 2,8 mg vitaminu B6 a 100 ug vitaminu B12.

L-arginin alfa-ketoglutarát - AAKG - organická chemická sloučenina, která je kombinací solí kyseliny glutarové, která je produktem Krebsova cyklu a proteinové aminokyseliny, kterou je arginin. Kombinace těchto molekul vede k vytvoření synergické sloučeniny.

Citrulin malát - Spojení citrulinu, organické chemické sloučeniny ze skupiny aminokyselin, což je derivát ornithinu, který se účastní cyklu močoviny s kyselinou jablečnou do jedné molekuly. Je to sloučenina, která se vyznačuje vysokou chemickou stabilitou a vynikající rozpustností.

Extrakt z červené řepy - extrakt z kořene rostliny z čeledi laskavcovitých, která je rozšířena téměř po celém světě. Jde o sloučeninu, která je zdrojem vitamínů, minerálů a bioaktivních látek.

Betain hydrochlorid - Betain je aminokyselina, známá také jako trimethylglycin. Jde o organickou chemickou sloučeninu, která je částečně syntetizována v lidském těle, ale měla by být tělu dodávána i zvenčí – zdrojem betainů je řepa, dále špenát a obiloviny. V kombinaci s kyselinou chlorovodíkovou tvoří cennou sloučeninu nazývanou také betain HCl, která se vyznačuje dobrou rozpustností.

Extrakt z hroznových jader - extrakt ze semen rostliny z čeledi révové, která je zdrojem makro- a mikroživin. Semena obsahují mnoho biologicky aktivních látek a za nejdůležitější účinnou látku jsou považovány oligomerní proanthokyanidiny (PAC), řazené mezi flavonoidy. Extrakt z hroznových jadérek se tak běžně používá jako přísada do doplňků stravy a také jako cenný prvek kosmetiky určené pro péči o obličej, oči nebo vlasy. Extrakt z hroznových jader použitý v přípravku OstroVit je standardizován na 95% proantiokyanidiny, což z doplňku dělá skvělý zdroj biologicky aktivních látek.

Niacin - vitamín PP nebo B3 - ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B. Vyskytuje se především v živočišných produktech - mase, rybách, vejcích, ale můžeme jej nalézt i v rostlinné stravě, jako jsou suchá semínka luštěnin, hnědá rýže, nebo arašídy a slunečnicová semínka.

Vitamin B6 - pyridoxin - ve vodě rozpustná složka patřící mezi vitaminy B. Sloučeninu lze nalézt především v celozrnných cereálních výrobcích, dále ve vnitřnostech a semenech suchých luštěnin.

Vitamin B12 , také nazývaný kobalamin nebo červený vitamin, je organická chemická sloučenina klasifikovaná jako vitamin B rozpustný ve vodě. Jde o látku, která se přirozeně vyskytuje v živočišných produktech – Sloučeninu lze nalézt v mase, mléce, mléčných výrobcích, rybách a mořských plodech. Vitamin B12 je dostupný v různých formách, které se liší úrovní vstřebávání a asimilace. Vitamin B12 je dostupný v různých formách, které se liší stupněm vstřebávání a biologické dostupnosti. Přípravek OstroVit využívá methylkobalamin, sloučeninu, která se vyznačuje vysokou biologickou dostupností a snadno se vstřebává do těla.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 dávku (4 kapsle) denně.

Složení

Citrulin malát, L-arginin alfa-ketoglutarát, (želatina, čištěná voda, betain hydrochlorid, extrakt z červené řepy (Beta vulgaris L.), extrakt z hroznových jadérek (Vitis vinifera L.) standardizovaný na 95 % proanthokyanidinů (PAC), protispékavé činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin inositol hexanikotinát (niacin), pyridoxal 5'-fosfát (vitamin B6), methylkobalamin (vitamin B12).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Účinné látky Na porci % RI*
Arginin alfa ketoglutarát 1200 mg -
- z toho L-arginin 790 mg -
Citrulin malát 2200 mg -
- z toho l-citrulin 1430 mg -
Extrakt z červené řepy DER 250 mg -
Betain hydrochlorid 400 mg -
Extrakt z hroznových jader 120 mg -
- z toho proanthokyandiny PAC (95 %) 114 mg -
Niacin 16 mg 100%
Vitamín B6 2,8 mg 200 %
Vitamín B12 100 μg 4000 %

*RI - Referenční příjem

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada (náhrada) pestré stravy. Důležitá je vyvážená výživa a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Před konzumací se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek by neměly konzumovat děti, těhotné ženy a během kojení. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Energie
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: