NOW Foods - Esenciální olej, Olejová směs pro lepší soustředění, 30 ml

Kód: NOW-214-0030
Neohodnoceno
Značka: NOW Foods
289 Kč
Skladem
  • Olej s výjimečnými účinky na tělo a duši.
  • Vůně je mátově citrusová s oziminou.
  • Pro lepší balancování, centrování, soustředění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie snoubí příjemné s užitečným. Provoňte svůj život přírodními 100% esenciálními oleji s výjimečnými účinky na tělo a duši. 

  • Vegan
  • Netestováno na zvířatech
  • Vůně:  Mátově citrusová s oziminou.
  • Vlastnosti:  Balancování, centrování, zaměření.
  • Metoda extrakce:  Citronový olej a grapefruitový olej – lisovaný za studena; Olej z máty peprné, olej z libavky, bazalkový olej a rozmarýnový olej – destilováno párou

anyz)

Použití: Pro použití v aromaterapii. Pro všechna ostatní použití před použitím opatrně nařeďte nosným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový olej. Doporučené poměry ředění naleznete v knize esenciálních olejů nebo v jiném odborném referenčním zdroji.

Složení:  citronový olej, mátový olej, libavkový olej, bazalkový olej, rozmarýnový olej, grapefruitový olej

Upozornění: Neužívejte vnitřně. Skladujte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Po použití esenciálních olejů okamžitě pevně uzavřete uzávěry, abyste zabránili oxidaci. Pro dosažení nejlepších výsledků skladujte naše vysoce kvalitní esenciální oleje při pokojové teplotě a v originální lahvičce. Měli byste se vyhnout skladování olejů v blízkosti jakéhokoli druhu tepla, což zahrnuje skříně nad varnými deskami, prostory s přímým slunečním zářením a prostory s nadměrnou vlhkostí, jako jsou koupelny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje, aromaterapie
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tekutina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od prvního dne byla NOW vytvořena pro podporu zdravého života. Jejich cílem je poskytovat zdravý způsob života prostřednictvím nepřekonatelné kvality a neutuchající hodnoty.

Značka NOW se stala jednou z nejuznávanějších značek v odvětví přírodních produktů, která poskytuje jednu z nejrozsáhlejších řad dostupných přírodních produktů. Vždy zůstávala věrná původní vizi Elwood – uspokojit spotřebitelskou potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů.