Masážní polokoule ENERO FIT, různé barvy

Kód: F-305
Neohodnoceno
229 Kč
Skladem

Masážní polokoule ENERO FIT v různém barevném provedení. Průměr polokoule je 16cm.

 

PREFEROVANOU BARVU PROSÍM NAPIŠTE DO POZNÁMKY!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní polokoule ENERO FIT v různém barevném provedení. Průměr polokoule je 16cm.

 

POMOC PŘI REHABILITACI

Masážní polokoule ENERO FIT stimuluje smyslové receptory chodidel a mobilizuje je k práci. Cvičení přináší lidem úlevu při rehabilitaci, má za úkol podpořit sílu pletence ramenního, zvýšit stabilitu hlezenního kloubu a masírovat smyslové body rukou či nohou.

 

DOMÁCÍ AKUPRESURA

Ne každý si může dovolit pravidelné návštěvy odborníka, a tak si díky masážní polokouli ENERO FIT budete moci masáž provádět sami doma. Míč má průměr až 16 cm a mnoho 0,5 cm výstupků, které zajistí tělu dostatečný tlak a jejich správná hustota jej optimálně rozloží.

 

SMYSLOVÝ TRÉNINK PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Senzorickou masážní hemisféru lze využít k provádění koordinačních a balančních cvičení na nestabilním povrchu a v otevřených kinetických řetězcích. Zvyšuje pocit stability u seniorů a snižuje riziko pádů, zlepšuje pohybovou koordinaci u pacientů s poraněním pohybového aparátu. Pro děti je ideální pro zlepšení rovnováhy, pomáhá při korekci vad držení těla, snižuje svalové napětí a pomáhá při léčbě plochých nohou a valgóz dolních končetin.

 

ÚPRAVA TVRDOSTI

Ventil zabudovaný v polokouli vám umožní nafouknout nebo vypustit vzduch, takže jeho tvrdost můžete přizpůsobit typu prováděného cvičení a síle tlaku

 

PARAMETRY

  • Rozměry: 16 x 8 cm (Průměr x V)
  • Materiál: PVC
  • Čistá hmotnost: 0,290 kg
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Velikost hrotu: 0,5 x 0,5 cm (Průměr x V)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: