Red light panel BrainLight 300 START, NO FLICKER

Kód: BM-6452/552
Neohodnoceno
Značka: Blight
3 999 Kč
Na cestě

Proniknout do světa ,,světelného dopingu" nebylo nikdy snažší. Panel BrainLight 300 START je limitovanou edicí v elegantní černé barvě. Díky vysokému výkonu odpovídajícímu vyšším třídám konkurence a skvělému poměru cena / výkon je tento model naší odpovědí pro všechny, kteří touží zažít terapii červeným světlem na vlastní kůži za příznivou cenu. 

Dnes existují již tisíce studií o pozitivním účinku červeného světla na výkon a regeneracizvýšení životní energie, zdraví pokožky, antiage působení, podporu dobré nálady, kvalitu spánku a mnoho dalšího. Tento produkt vám přináší všechny pozitiva červeného světla v nejdostupnější ceně, výkonu i kvalitěS tímto kompaktním, ale výkonným světlem stačí 5 až 15 minut denně pro čerpání pozitivních přínosů červeného světla na zdraví. Výkon se v tomto případě rovná hlavně ušetření vašeho času! Čím vyšší výkon - tím méně času potřebujete k dosažení kýžených výsledků! Pro své kompaktní rozměry je nejlepší volbou pro všechny, kteří cestují a chtějí využívat přínosů terapie červeným světlem. 

Celá procedura je příjemná, snadná, zcela bezbolestná a bez vedlejších účinků.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JednoduchostVýkonKompaktnost
Nadčasová technologie.

To je BrainLight 300 START. Panel přinášející terapii červeným světlem všem, kteří se nespokojí s průměrností a hledají výsledky. Terapie je naprosto bezpečná, příjemná a nezabere Vám více než 15 minut denně. Vychutnejte si energii navíc a vstupujte do každého nového dne s radostí.  První výsledky budete pozorovat již po prvních použitích. Kombinace dvou (studiemi a praxí prověřených) vlnových délek a vysokého výkonu (154 mW/ cm2) je garantem Vaší spokojenosti. 

Jak terapie červeným světlem funguje?

Panely Blight využívají kombinaci červeného a infračerveného světla prověřenou mnoha studiemi, i rozsáhlou klinickou praxí. Vyzařují energii, která proniká přímo do kůže i hlubších tkání, kde maximalizuje buněčnou energii (ATP), která má rozhodující vliv na zdraví a kondici buněk. A protože je buněčné zdraví základem našeho zdraví, mělo by být v hledáčku všech, kteří si své zdraví a vitalitu chtějí zachovat až do vysokého věku.

 
 

Jak se panel používá?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustní tlačítka a těmi jsou RED a NIR. RED zapíná červené a NIR infračervené světlo.

Pro jednoduchý transport je na panelu madlo, takže jej můžete vzít kamkoliv potřebujete. Vyzařovaná energie působí na všechny tělesné systémy a dopuje je energií rychle, efektivně a přírodní cestou. Tento panel je ideální volbou všech, kteří touží po lokální terapii červeným světlem bez flickeru.

Kdy panel používat?

Panel používejte ideálně ráno a doporučujeme využít obě světelné složky najednou. Světelný impuls bude tak mimoděk kalibrovat Váš cirkadiánní rytmus a zastaví zbytkovou produkci melatoninu. To zajistí zvýšení ranní energie a tím i zlepšení nálady. Pokud to ráno nestihnete, nic se neděje, panel můžete použít kdykoliv během dne, třeba po sportovním výkonu. Pokud však chcete terapii provádět méně než 3 hodiny před spánkem (například po odpoledním tréninku), doporučujeme vždy použít ochranné brýle, aby nebyl jasným světlem narušen váš cirkadiánní rytmus. Terapii opakujte minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně) ve vzdálenosti 15 - 30 cm od zdroje po dobu 5 - 15 minut na tělesnou partii. Pokud potřebujete ošetřit více partií, můžete časy sčítat. Je-li používáno více než jednou denně, měly by být relace od sebe vzdáleny alespoň 6 hodin. Při terapii používejte ochranné brýle. Pro snadné použití lze panel postavit na rovnou plochu, nebo opřít o nábytek. Panel je vybaven praktickou nožičkou, díky které si jednoduše nastavíte správný úhel svícení.

Jak se panel používá?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustní tlačítka a těmi jsou RED a NIR. RED zapíná červené a NIR infračervené světlo.

Pro jednoduchý transport je na panelu madlo, takže jej můžete vzít kamkoliv potřebujete. Vyzařovaná energie působí na všechny tělesné systémy a dopuje je energií rychle, efektivně a přírodní cestou. Tento panel je ideální volbou všech, kteří touží po lokální terapii červeným světlem bez flickeru.

Jak může světlo pomoc proti bolesti a zá***u *?

Když světlo pronikne vrchními vrstvami hlouběji do pokožky, jeho energie zvyšuje cirkulaci živin a pomáhá vytvářet nové kapiláry. Tím podporuje metabolismus fibroblastů (fibroblasty jsou buňky v naší pokožce, které syntetizují kolagenudržují pojivovou tkáň a jsou nedílnou součástí hojení ran). Červené terapeutické světlo přirozeně zvyšuje hladinu vlastního kolagenu, který je pro tělo daleko lepší než kolagen cizí, dodávaný stravou a suplementací (2)Kolagen však není pouze doménou kůže. Je pojivem všech tkání.

Vysoká hladina vlastního kolagenu napomáhá spolu s akcelerovaným metabolismem živin a odvodem odpadu (vyzařovaná energie mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny) k tomu, aby měli vaše tkáně i orgány tu nejlepší péči. V kombinaci s dostatkem pohybu, střídmým a kvalitním stravováním, prací se stresem, prací na správném mentálním nastavení, respektováním naších přirozených biorytmů a péčí o kvalitu spánku, můžete dosáhnout výrazných výsledků a zpomalit negativní procesy, jejichž důsledky známe jako projevy stárnutí

TIP: více o terapii červeným světlem se dozvíte v našem článku.

P1877069_kopie_(kopie)

Červené a blízké infračervené světlo

Pomáhá ulevit od bolesti

Snižuje za**t

Sportovní výkon

Pomáhá s regenerací buněk

Stimuluje tvorbu kolagenu

Pružnost pokožky - Antiage

Dobrá nálada

Zdravé a silné vlasy

30 denni garance-256

30 denní garance vrácení peněz

S kvalitou a funkčností našeho panelu jsme si tak jistí, že nabízíme 30 denní garanci vrácení peněz.

Více než 50 tisíc studií

V současnosti existuje více než 50 000 klinických studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (1) Červené a blízké infračervené světlo pomáhá ulevit od bolesti, snižuje zá**t, zvyšuje sportovní výkon, pomáhá s regenerací buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje pružnost pokožky.

srovnani panelu CZ_1

Nejčastější dotazy

Počet LED diod

60 

Výkon LED diody

5 W

Celkový výkon

300 W

Vlnové délky a poměr diod

660 + 850 nm = 1:1

Úhel svícení

30 stupňů

Síla záření ve vzdálenosti 15 cm od diody (mW/ cm2)

154 mW/ cm2

Zdroj

100 - 240 V, 50/ 60 Hz

Velikost (výška, šířka, hloubka)

260x 210x 70 mm

Hmotnost

2,8 kg

Životnost

50 000 hodin

Materiál

kov

Země původu

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně

Certifikáty

CE RoHS

Balení: Blight panel, napájecí kabel, propojovací kabel (panely PRO lze mezi sebou propojit), ochranné brýle, uživatelský manuál

Pozor:

  • Zdroj extrémního světla. Nedívejte se přímo do zapnutého zdroje.
  • Při terapii používejte ochranné brýle.
  • IR diody vydávají pouze jemné viditelné záření.
  • Panel není voděodolný.

*Slovo zánět se nesmí používat.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

2) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial to Determine the Efficacy of Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction of Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

3) WHITTEN, Ari. The Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy for Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, and Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828.

Doplňkové parametry

Kategorie: Terapie červeným světlem
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: