Swanson - L-Histidin, 60 kapslí

Kód: SWA-017-060
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swanson
499 Kč
Skladem
  • Podporuje zdravou funkci imunitního systému.
  • Podporuje produkci superoxiddismutázy.
  • Je prekurzorem histaminu a karnosinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - L-Histidin, 60 kapslí, doplněk stravy

Esenciální aminokyselina histidin je pravděpodobně nejlépe známá jako prekurzor histaminu, látky nedílné pro zdravý imunitní systém. Histidin toho ale umí mnohem víc. Je nezbytný pro příjem železa. Je potřebný k vytvoření nejplodnějšího antioxidantu v těle superoxiddismutázy (SOD). Usnadňuje dokonce přepravu stopových prvků. Zatímco většina lidí přijímá ve stravě dostatek histidinu, poskytovatelé zdravotní péče doporučují doplňky pro ty, kteří potřebují trochu povzbudit. Náš vegetariánský zdroj AjiPure® L-Histidine vyrábí Ajinomoto AminoScience, světový lídr v oblasti aminokyselin farmaceutické kvality.

L-Histidin je doplněk stravy s obsahem dobře využitelné formy této podmíněně esenciální aminokyseliny. Ten se běžně vyskytuje v těle, kde se účastní celé řady dějů. Tvoří se z něj například histamin, což je molekula, která se zapojuje do různých stresových nebo imunitních reakcí v organismu. 

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu zeleninovou kapsli denně s vodou.

Složení

Hypromelóza (vegetariánská kapsle), rýžová mouka, laurát vápenatý.

Obsahuje Množství na porci % Denní hodnota
AjiPure® L-Histidin farmaceutické kvality 500 mg *

*Denní hodnota nebyla stanovena.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu.

Aminokyseliny AjiPure® představují čistotu, účinnost a bezpečnost. Ajinomoto je předním dodavatelem aminokyselin pro lékařské použití, takže si můžete být jisti, že důvěřujete tomu nejlepšímu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posílení imunity
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.


Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku.

Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.