Swanson - Beta-Sitosterol - Maximální síla, 60 kapslí

Kód: SWA-024-060
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swanson
400 Kč –35 %
Výstřižek
400 Kč –35 % 260 Kč
Skladem
  • Podporuje imunitní zdraví.
  • Poskytuje podporu pro celkové kardiovaskulární zdraví.
  • Pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu již v normálním rozmezí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - Beta-Sitosterol - Maximální síla, 60 kapslí, doplněk stravy

Swanson Beta sitosterol působí v těle a pomáhá podporovat kardiovaskulární zdraví. Tato účinná receptura rostlinných sterolů je prvotřídní a obsahuje rostlinné steroly beta sitosterol, kampesterol a stigmasterol pro širokospektrální výživu fytosterolů.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu tobolku dvakrát denně s jídlem a vodou nebo podle doporučení vašeho poskytovatele zdravotní péče.

Složení

Želatina, glycerin, čištěná voda.

Obsahuje Množství na porci % Denní hodnota
Beta-sitosterol (z komplexu rostlinných sterolů)
 
160 mg *

*Denní hodnota nebyla stanovena.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posílení imunity
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.


Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku.

Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.