NOW Foods - Extrakt z propolisu 5:1 1500 mg – 100 veg kapslí

Kód: NOW-190-100
1 hodnocení
Značka: NOW Foods
577 Kč –39 %
NOW Foods - Extrakt z propolisu 5:1 1500 mg – 100 veg kapslí
577 Kč –39 % 349 Kč
Skladem
  • Je dobrý na trudovitost, poškození tkáně dásní i drobné ranky.
  • Posiluje imunitu, dezinfikuje a je vhodný pro prevenci různých nákaz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOW Foods - Extrakt z propolisu 5:1 1500 mg – 100 veg kapslí, doplněk stravy

Funkcí propolisu je posilovat integritu a stabilitu úlu a také udržovat jeho hygienický stav. NOW® Propolis sbírají včelaři z aktivních, zdravých včelstev a obsahuje řadu přirozeně se vyskytujících bioflavonoidů. O propolisu se říká, že je dobrý na trudovitost, nákazu,  poškození tkáně dásní i drobné ranky, které se díky němu hojí rychleji. Také posiluje imunitu, dezinfikuje a je vhodný pro prevenci různých nákaz.

Propolis je směs pryskyřic sbíraných včelami z pupenů stromů, mízy a dalších rostlinných zdrojů a používá se k utěsnění malých mezer ve včelstvu. 

  • Extrakt 5:1

Doporučené použití

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

 Hypromelóza (celulózová kapsle), mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny

Popis Množství na porci % Denní hodnota

Extrakt z včelího propolisu 5:1 v prášku(Ekvivalent 1 500 mg včelího propolisu)

300 mg

*Denní hodnota nebyla stanovena.

Denní hodnota nebyla stanovena.

 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Jedinci, kteří jsou alergičtí na včely, včelí produkty nebo včelí pyl, by tento produkt neměli užívat. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od prvního dne byla NOW vytvořena pro podporu zdravého života. Jejich cílem je poskytovat zdravý způsob života prostřednictvím nepřekonatelné kvality a neutuchající hodnoty.

Značka NOW se stala jednou z nejuznávanějších značek v odvětví přírodních produktů, která poskytuje jednu z nejrozsáhlejších řad dostupných přírodních produktů. Vždy zůstávala věrná původní vizi Elwood – uspokojit spotřebitelskou potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů.