Holland & Barrett - Čínská chlorella 3000 mg, 120 tablet

Kód: HAB-007-120
Novinka
Neohodnoceno
269 Kč
Skladem
  • Dokáže podpořit imunitní funkci našeho těla.
  • Přispívá k normální kognitivní funkci, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.
  • Pro snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Přispívá k růstu svalové hmoty (i udržení) a k normálnímu stavu kostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holland & Barrett - Čínská chlorella 3000 mg, 120 tablet, doplněk stravy

Chlorella je jednobuněčná, zelená mikrořasa, která přirozeně obsahuje fytonutrienty Chlorofyl, prvky v rostlinách, které zachycují sluneční paprsky. Chlorofyl umožňuje rostlinám přeměňovat sluneční záření na potravu a energii.

Doporučené dávkování

Užívejte dvě tablety třikrát denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte uvedenou dávku.

Složení

Bio čínská chlorella. Bez umělých barviv, příchutí nebo sladidel. Bez konzervantů. Bez přidaného cukru nebo soli. Bez škrobu, bez kukuřice, bez mléka, bez laktózy, bez sóji, bez lepku, bez pšenice, bez kvasnic, bez ryb, bez prasat.

Šest tablet obsahuje:
Čínská chlorella 3000 mg

 

Upozornění

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem nebo zdravotníkem. V případě nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu a suchu. Nepoužívejte, pokud je těsnění pod uzávěrem poškozené nebo chybí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Holland & Barrett je přední britský prodejce wellness a jeden z největších v Evropě. Dělají ze zdraví a wellness životní styl pro každého prostřednictvím  přední řady vlastních značek, inovativních služeb, vitamínů, doplňků, speciálních potravin, sportovní výživy a uvědomělých kosmetických značek. 

Jejich dlouholetá historie a důvěryhodná značka v oblasti wellness, podpořená  vlastním výzkumem, daty a poznatky, je vybavila znalostmi a hlubokým pochopením toho, s čím se jejich zákazníci potýkají.