Swanson - Železo - fumarát železnatý, 60 kapslí

Kód: SWA-048-060
Neohodnoceno
Značka: Swanson
279 Kč –13 %
Výstřižek
279 Kč –13 % 240 Kč
Skladem
  • Vysoce koncentrované železo pro podporu energie.
  • Hraje zásadní roli při dodávání kyslíku do celého těla.
  • Nezbytná složka v metabolismu mastných kyselin a produkci energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - Železo - fumarát železnatý, 60 kapslí, doplněk stravy

Pro každodenní doplněk železa, který tělo snadno absorbuje a používá, je fumarát železnatý vynikající volbou. Železo je jedním z nejdůležitějších minerálů v lidské výživě. Jako klíčová složka hemoglobinu hraje zásadní roli v pomoci červeným krvinkám dodávat kyslík do každé buňky v těle. Je také nezbytnou součástí enzymů, které se podílejí na metabolismu mastných kyselin a produkci energie. Jakkoli je to důležité, pro mnoho lidí je stále obtížné získat dostatek železa ve své každodenní stravě. V tom mohou pomoci naše pohodlné kapsle. Obsahují fumarát železnatý, jemnou, ekonomickou formu železa s vynikající absorpcí.

Fumarát železnatý, je železitá sůl kyseliny fumarové, vyskytující se jako červenooranžový prášek, používaný k doplnění příjmu železa. 

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s jídlem a vodou.

Složení

Rýžová mouka, želatina, rýžové otruby.

Obsahuje Množství na porci % Denní hodnota
Železo (z fumarátu železnatého)
 
18mg 100

 

Upozornění

Náhodné předávkování přípravky obsahujícími železo je hlavní příčinou smrtelné otravy u dětí mladších šesti let. Uchovávejte tento výrobek mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování okamžitě zavolejte lékaře nebo toxikologické středisko. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče.Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Železo
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.


Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku.

Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.