Swanson - Mořské minerály: Červené minerální řasy – s Aquaminem, 60 veg kapslí

Kód: SWA-050-060
Tip
Neohodnoceno
Značka: Swanson
279 Kč
Skladem
  • Podpora zdraví kostí.
  • Díky obsahu hořčíku a dalších minerálů přispívá Aquamin k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - Mořské minerály: Červené minerální řasy – s Aquaminem, 60 veg kapslí, doplněk stravy

  • Kompletní minerální komplex
  • Červené mořské řasy z irského pobřeží
  • 100% minerály rostlinného původu

Swanson Sea Minerals: Red Marine Algae obsahuje Aquamin®, kompletní minerální komplex vyrobený ze speciálně sklizených červených mořských řas nalezených u pobřeží Irska. Unikátní rostlinný materiál Aquamin pochází z mořských řas druhu Lithothamnium, což je vzácný a jedinečný druh červených řas. Je to jedinečný zdroj minerálů, které mají otevřenou, porézní fyzikální strukturu mořských řas, ze kterých pocházejí. Inertní a na minerály bohatý Aquamin dodává vápník, hořčík a více než 70 dalších důležitých stopových minerálů. Kombinace stopových minerálů a vápníku společně zvyšuje rychlost vstřebávání vápníku u lidí a také přispívá ke zdraví kostí. Také známý jako Lithothamnion corallioides a červené mořské řasy.

Dávkování  

Jako doplněk stravy užívejte jednu zeleninovou kapsli denně s vodou.

Složení 

 Hypromelóza (vegetariánská kapsle), magnesium-stearát, kukuřičný škrob.

Množství na porci (1 vegetariánská kapsle) % Denní hodnota
Vápník (z uhličitanu vápenatého) (z Aquamin® TG Sea Minerals)
270 mg
21 %
Hořčík (z uhličitanu hořečnatého) (z Aquamin® TG Sea Minerals)
19,8 mg
5 %
Aquamin® TG Sea Minerals (Lithothamnium corallioides) (celá rostlina)
900 mg
*
NutraFlora® scFOS® (fruktooligosacharidy s krátkým řetězcem) (poskytující minimálně 95 % celkových fruktooligosacharidů)
5 mg
*

*Denní hodnota nebyla stanovena.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.
Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku. Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.