Swanson - L-Methionine, 500 mg, 30 kapslí

Kód: SWA-002-030
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swanson
199 Kč
Skladem
  • Podporuje zdravou funkci jater
  • Aktivuje endogenní antioxidační enzymy
  • Esenciální aminokyselina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - L-Methionine, 500 mg, 30 kapslí, doplněk stravy

Obsahuje jednu z devíti esenciálních aminokyselin s mnoha důležitými funkcemi v těle. Jako lipotropní činidlo hraje zásadní roli ve zdravé funkci jater a pomáhá tomuto životně důležitému orgánu efektivně zpracovávat tuky. L-methionin navíc vykazuje antioxidační aktivitu, chrání játra a další tkáně v celém těle před volnými radikály. Má také velmi dobrý účinek na kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

Methionin je esenciální aminokyselina, která podporuje zdravou funkci jater, bojuje proti volným radikálům a stává se tak významným antioxidantem. 

Dávkování

Jedna kapsle 1x denně s jídlem a vodou.

Složení

Rýžová mouka, želatina, směs rýžového extraktu, oxid křemičitý.

  Množství na porci % Denní hodnota
L-methionin 500 mg *

*Denní hodnota není stanovena.

Upozornění
 
Pouze pro dospělé. Před použitím se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud užíváte léky nebo pokud máte zdravotní stav, jako je onemocnění jater, ledvin, zvýšený homocystein nebo rakovina.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.


Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku.

Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.