Swanson - Albion Copper - Měď, 60 kapslí

Kód: SWA-043-060
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swanson
105 Kč –9 %
Swanson -  Albion Copper - Měď, 60 kapslí
105 Kč –9 % 95 Kč
Skladem
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a imunitního systému.
  • Podporuje tvorbu červených krvinek.
  • Udržuje zdraví pojivových tkánívlasů a očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson - Albion Copper - Měď, 60 kapslí, doplněk stravy

  • Albion Chelated Copper je vysoce vstřebatelný stopový minerál
  • Snadno identifikovatelný a absorbovaný přes střevní stěnu
  • Patentovaná chelátová forma minerálního glycinátu pro optimální absorpci

Albion měděné kapsle obsahují patentovanou glycinátovou chelátovou formu Albion, která dále zaručuje maximální asimilaci. 

Chelace je výsledkem toho, že se minerály chemicky vážou na aminokyseliny velmi specifickým způsobem. K chelaci dochází během trávicího procesu, aby se usnadnil transport minerálů přes střevní stěnu, aby mohly být využity v celém těle. Aminokyseliny nejsou jedinými dostupnými „chelátory“, ale pro minerály jsou ideální. Tělo je velmi účinné při vstřebávání jednotlivých aminokyselin a Albion identifikoval aminokyselinu glycin jako preferovanou molekulu pro tvorbu organických chelátových minerálů. Glycin je snadno identifikován a absorbován přes střevní stěnu a glycinátové cheláty Albionu jsou ve skutečnosti dostatečně malé na to, aby se transportovaly přímo do buněk samotných!

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s vodou.

Složení

Rýžová mouka, želatina, palmitát vápenatý, maltodextrin.

Obsahuje Množství na porci % Denní hodnota
Měď (z chelátu glycinátu měďnatého TRAACS®) 2 mg 222 %

 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, před použitím tohoto nebo jakéhokoli produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Uchovejte v chladu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měď
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Swanson od roku 1969 přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin. Značka se pyšní více jak 26 000 produkty, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí.


Nejen, že se značka Swanson účastní recenzí prestižní ConsumerLab.com, ale také jsou všechny produkty testovány a kontrolovány laboratořemi třetích stran, aby bylo zajištěno, že každý doplněk obsahuje přesně to, co je uvedeno na štítku.

Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.