OstroVit Pharma - Methyl B-Complex, 30 kapslí

Kód: OSV-125-030
Neohodnoceno
Značka: OstroVit
309 Kč –33 %
eng pl OstroVit Pharma Methyl B Complex 30 caps 25469 1
309 Kč –33 % 205 Kč
Skladem
  • Komplex vitamínů B v jednom přípravku.
  • Ovlivňují  práci nervového a kardiovaskulárního systému i metabolismus a hospodaření s energií v těle.
  • Podpora imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit Pharma - Methyl B-Complex, 30 kapslí, doplněk stravy

  • Hraje zásadní roli v metabolismu
  • Podporuje imunitní systém
  • Aktivně se podílí na syntéze pohlavních hormonů
  • Spoluvytváří strukturu buněk
  • Podporuje správný vývoj a růst organismu
  • Podporuje činnost nervového a krvetvorného systému
  • Zodpovědný za správnou funkci cévního systému

Thiamin (vitamín B1) - přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá správnému fungování nervového systému. Pomáhá udržovat správné psychologické funkce a také pomáhá správnému fungování srdce.

Riboflavin (vitamín B2) - přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému. Tento vitamín navíc pomáhá udržovat správný stav sliznic a stav červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) - podobně jako vitamín B1 přispívá k udržení správného energetického metabolismu a také pomáhá udržovat správné psychologické funkce. Stejně jako riboflavin - niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina pantothenová (vitamín B5) - Kyselina pantothenová přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, jakož i ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá udržovat duševní výkonnost na správné úrovni.

Biotin (vitamín B7) - přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému. Navíc přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina listová (vitamín B9) - přispívá k růstu mateřských tkání během těhotenství (včetně jeho raného stádia), podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá při správné produkci krve a při udržování správného metabolismu homocysteinu.

Vitamín B12 (metylocobalamin) - přispívá k udržení správného energetického metabolismu a pomáhá při správném fungování nervového systému a při udržování správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamín hraje roli v procesu dělení buněk.

Vitamín C - pomáhá při správné produkci kolagenu a zajišťuje správnou funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Kromě toho přispívá k udržení správného energetického metabolismu a navíc pomáhá při správném fungování nervového a imunitního systému.

Vitamín E je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a narušením buněk způsobeným volnými radikály.

Cholin - cholin (v tomto případě forma bitartrátu) je organická chemická sloučenina, známá také jako vitamín B4, používaná především pro své kognitivní stimulační vlastnosti (přímá transformace na acetylcholin, jeden z nejdůležitějších neurotransmiterů) nebo jako měřítko zdraví jater , schopné snížit akumulaci tukových jater, jejich poškození tkáně, cirhózu nebo hypercholesterolemii.

Vitamín B6 -ve formě p-5-p, tj. Pyridoxal 5-fosfát. Je to nejlepší forma vitaminu B6, kterou má naše tělo k dispozici. Plní a podporuje fyziologické funkce a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů v našem těle.

Inositol (myo-inositol) -organická chemická sloučenina ze skupiny cukrů, cyklický polyuhličitý alkohol se šesti uhlíky obsahující šest hydroxylových skupin. Někdy se mu říká „vitamín B8“, ale není to vitamín, protože si ho tělo dokáže syntetizovat. Všechny izomery mají nasládlou chuť.

PABA kyselina p-aminobenzoová - organická chemická sloučenina ze skupiny aminokyselin. Označuje se jako vitamín B10 nebo Bx. Kostra kyseliny p-aminobenzoové je přítomna v kyselině listové. Hlavním úkolem PABA je podporovat tvorbu kyseliny listové a působit při metabolismu bílkovin.

Doporučené použití
 
Konzumujte 1 kapsli denně s jídlem. 
 
Složení
  
Kyselina pantothenová (d-pantothenát vápenatý), obal tobolky (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), thiamin (thiamin-hydrochlorid), vitamín C (kyselina l-askorbová), inositol (myo-inositol), PABA kyselina p-aminobenzoová, cholin bitartrát B2 (riboflavin), vitamín E (DL-alfa-tokoferol-acetát), vitamín B6 (P-5-P pyridoxal 5'-fosfát), niacin (kyselina nikotinová), biotin (d-biotin), kyselina listová (glukosaminová sůl ( 6S) -5 -methyltetrahydrofolic -5 -MTHF, vitamín B12 (methylcobalamin).
 
Účinné látky Na porci % RI*
Kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 150 mg 2 500
Thiamin (thiamin hydrochlorid) 100 mg 9091
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100
Inositol (myo-inositol) 50 mg -
PABA kyselina p-aminobenzoová 50 mg -
Cholin bitartrát 50 mg -
Vitamín B2 (riboflavin) 40 mg 2857
Vitamín E (DL-alfa-tokoferol-acetát) 12 mg 100
Vitamín B6 (pyridoxalo 5'-fosfát P-5-P) 18 mg 1286
Niacin (kyselina nikotinová) 16 mg 100
Biotin (d-biotin) 2500 µg 5 000
Kyselina listová ((6S) -5 -methyltetrahydrofolová kyselina, glukosaminová sůl -5 -MTHF) 600 µg 300
Vitamín B12 (methylcobalamin) 100 µg 4000

*RI - referenční příjem

Upozornění 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se používat těhotným nebo kojícím ženám. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín B
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OstroVit je výrobce vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravých potravin ze Střední Evropy. Své výrobky dodává do více než 40 zemí po celém světě.

Suroviny pro výrobu, stejně jako produkty samotné, testuje v akreditované laboratoři. Produktové portfolio obsahuje širokou škálu produktů, mezi které patří bohaté řady vitamínů a minerálů, přírodní tuky, kloubní výživa, bylinné extrakty, sportovní výživa (proteiny, BCAA, ostatní aminokyseliny, atp.), chutná ořechová másla, oleje a mnoho dalšího.