OstroVit Pharma - Melatonin sprej ,30 ml

Kód: OSV-336-0030
Neohodnoceno
220 Kč –23 %
eng pl OstroVit Pharma Melatonin spray 30 ml 25952 1
220 Kč –23 % 169 Kč
Skladem
  • Pomáhá zkrátit dobu potřebnou k usnutí.
  • Zlepšuje celkovou kvalitu spánku.
  • Pomáhá zmírnit subjektivní pocit syndromu náhlé změny časového pásma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit Pharma - Melatonin sprej ,30 ml, doplněk stravy

OstroVit Pharma Melatonin spray je doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Je to přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný v pohodlné formě spreje, vytvořený pro lidi, kteří pracují na směny a často cestují a mění časová pásma.

  • Přípravek ve formě spreje zajišťuje rychlý a bezproblémový přísun doplňku stravy a je skvělým řešením pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet.

Melatonin je hormon, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Látka je produkována v centrálním nervovém systému epifýzou, která je jednou z endokrinních žláz a je derivátem tryptofanu. Syntéza a sekrece melatoninu v těle je zesílena tmou, zatímco světlo procesy brzdí. Přirozená produkce hormonu v těle začíná po západu slunce a nejintenzivněji se vyskytuje uprostřed noci, mezi druhou a čtvrtou hodinou. Proto je melatonin často nazýván temným hormonem nebo spánkovým hormonem. Vzhledem k tomu, že úroveň produkce sloučeniny s věkem klesá a postupné snižování koncentrace látky lze pozorovat již kolem 40. roku života, stojí za zvážení i přísun melatoninu do těla zvenčí.

OstroVit využívá melatonin ve formě spreje, který příznivě ovlivňuje rychlost průniku látky do oběhového systému a umožňuje hormonu v těle rychle působit.

Melatonin pomáhá zmírnit subjektivní pocit syndromu náhlé změny časového pásma a příznivého účinku se dosáhne při požití 0,5 mg krátce před spaním první den cesty a několik dní po příjezdu do destinace, takže doplněk stravy může být nápomocný při častém cestování a „jet-lag“. Melatonin pomáhá zkracovat dobu potřebnou k usínání a příznivý účinek nastává při konzumaci 1 mg melatoninu krátce před spaním.

Doporučené dávkování 

Před použitím protřepejte. 1 aplikace 30 minut před spaním. Doporučuje se dávkovat pod jazyk. Výrobek určený pro dospělé.

Příznivý efekt je, když první den cesty a ještě pár dní po příletu do cíle užijete 1 mg melatoninu krátce před spaním nebo 0,5 mg krátce před spaním.

Složení

Objemová látka: glycerol; čištěná voda, melatonin.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

 
Účinné látky 1 aplikace
melatonin 1 mg

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Neužívejte při řízení nebo obsluze strojů, nekombinujte s požíváním alkoholu as jinými drogami, včetně rostlinných přípravků.

Spotřebujte do 2 měsíců od otevření. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepší spánek
? Typ: Tekutina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: