NOW Foods - Berry Dophilus Kids - Probiotika pro děti, 60 žvýkacích tablet

Kód: NOW-225-060
1 hodnocení
Značka: NOW Foods
429 Kč –20 %
2936 mainimage 4
429 Kč –20 % 340 Kč
Skladem
  • Pro optimální trávení a imunitní zdraví, která je ideální pro menší bříška.
  • Probiotická směs 2 miliardy (10kmenů).
  • Věk 2+

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOW Foods - Berry Dophilus Kids - Probiotika pro děti, 60 žvýkacích tablet

NOW ® BerryDophilus™ poskytuje 2 miliardy CFU z kombinace 10 klinicky ověřených probiotických bakteriálních kmenů navržených pro podporu zdraví trávicího traktu a zdravé funkce imunitního systému.* Zdravá střevní flóra také pomáhá vytvářet příznivé prostředí pro vstřebávání živin.* BerryDophilus™ může používat dospělí i děti. BerryDophilus™ slazený xylitolem nepoškozuje zuby a chutná skvěle.

  • 10 probiotických kmenů.
  • Pro děti i dospělé.
  • Slazeno Xylitolem.

Doporučené dávkování

Pro děti (od 2 let) a dospělé: 1 tabletu žvýkejte 1 až 3krát denně mezi jídly nebo nalačno. U dětí do 2 let používejte pouze na doporučení praktického lékaře. Tablety určené k žvýkání - nepolykejte celé.

Složení

Xylitol, sorbitol, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, přírodní aroma bobulí, kyselina jablečná, řepný prášek, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a FOS (fruktooligosacharidy).

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů, ořechů nebo sezamu. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny

Hodnoty na 1 tabletu Množství  % Denní hodnota (PRO DĚTI OD 1 DO 3 LET) % Denní hodnota ( PRO DOSPĚLÉ A DĚTI VE VĚKU 4 A VÍCE LET)
Kalorie 5 g  -
Celkový obsah sacharidů 1 g <1 %*** <1 %**
Celkem cukrů 0 g -
Obsahuje 0 g přidaných cukrů 0 g 0 %*** 0 %**
Cukrové alkoholy (xylitol a sorbitol)  1 g -
Směs 10 druhů(2 miliardy CFU)Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium (Bb-03), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Bifidobacterium longum (BI-05) 56 mg -
 *** Procentuální denní hodnoty jsou založeny na dietě s 1 000 kaloriemi.

** Procentuální denní hodnoty jsou založeny na dietě s 2 000 kaloriemi.

 

Upozornění

Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky (zejména léky na potlačení imunity) nebo máte zdravotní stav (zejména pokud je oslabený imunitní systém). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Xylitol je škodlivý pro domácí zvířata; při podezření na požití okamžitě vyhledejte veterinární péči. Zjistěte více o bezpečnosti domácích zvířat .

 Probiotické kmeny v tomto produktu byly ověřeny pomocí technologie DNA-fingerprinting.

Poznámka: Tyto tablety již nejsou vyraženy obrázky zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
? Typ: Tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: