Nordic Naturals - Children's DHA vegetarian, 120 žvýkacích soft gel kapslí

Kód: NNA-032-120
Novinka
Neohodnoceno
669 Kč
Na cestě
  • Podporuje vývoj mozkupoznáváníučení a  kognitivní rozvoj.
  • Snadno žvýkatelný měkký gel.
  • Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordic Naturals - Children's DHA vegetarian, 120 žvýkacích soft gel kapslí, doplněk stravy

  • Poskytuje zdravou denní porci mořské omega-3 DHA z mikrořas na podporu vývoje dítěte a zdraví imunitního systému.
  • Podporuje vývoj mozku, očí a nervového systému.
  • Podporuje funkci imunitního systému.
  • Berry-limonádová chuť ve žvýkacích, mini měkkých gelech.
  • Vyrobeno ze 100% mořských mikrořas, přímých zdrojů DHA.

Doporučené dávkování 

Pro děti od 3 let tři měkké gely denně s jídlem nebo podle pokynů vašeho zdravotníka. Měkké gely lze žvýkat nebo polykat.

Složení

Řasový olej (olej z mořských řas [ Schizochytrium sp. ], slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, přírodní směs tokoferolů), měkká gelová kapsle (modifikovaný kukuřičný škrob, glycerin, karagenan, čištěná voda), přírodní příchutě. Bez lepku, mléčných derivátů, umělých barviv a příchutí.

Hodnoty na 1 dávku Množství, mg  DH 1* DH 2*
Kalorie 10 - -
Celkový obsah tuku 1 g 2% 1%
DHA (kyselina dokosahexaenová) 375 mg - -
Celkové Omega 375 mg - -
Sodík 5 mg

<1 %

<1 %

1* Procentuální denní hodnoty jsou založeny na dietě s 1 000 kaloriemi. 2* Procentuální denní hodnoty jsou založeny na dietě s 2 000 kaloriemi. Denní hodnota - DH 1* pro děti ve věku 1-3 let; 2* pro dospělé a děti starší 4 let.

Upozornění

Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem, pokud jste alergičtí na jód nebo používáte léky na ředění krve. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření. Neužívejte, pokud je plomba prokazující neoprávněnou manipulaci porušena nebo chybí. Udržujte mimo dosah dětí.

Proč je v mém měkkém gelu hnědá skvrna?

Ve všech recepturách Nordic Naturals používáme přírodní antioxidanty (například vitamín E), které pomáhají zachovat čerstvost oleje. V mnoha recepturách také používáme přírodní ovocné příchutě ke zvýšení chutnosti našich olejů. Vzhledem k tomu, že tyto přírodní složky jsou přítomny v měkkých gelech, příležitostně se mohou shromažďovat a koncentrovat na určitém místě v měkkém gelu – což může vytvořit odbarvenou skvrnu. Toto místo se může při třepání rozptýlit nebo může zůstat na pevném místě v případě, že místo přilne ke stěně měkkého gelu.

https://www.nordic.com/faq-process/

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zdraví
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nordic Naturals jsou hrdí na to, že vytváří základní živiny, které pomáhají lidem na celém světě žít zdravě. Jejich posláním je poskytovat lidem, domácím mazlíčkům a rodinám ty nejkvalitnější možné živiny, aby se měli dobře a podporovali optimální zdraví. 

Všechny rybí oleje mají certifikaci Friend of the Sea (FOS), která zaručuje, že ryby, které používají, pocházejí ze zdravých lovišť. Jsou získávány v souladu s přísnými standardy pro metodu rybolovu, snížení vedlejších úlovků a sociální odpovědnost.

Každý produkt Nordic Naturals je testován k ověření účinnosti, čistoty a čerstvosti certifikovanými laboratořemi.