OstroVit Pharma - Vitamins For Men, 60 kapslí

Kód: OSV-342-060
Novinka
Neohodnoceno
309 Kč –25 %
eng pl OstroVit Pharma Vitamins For Men 60 caps 25970 1
309 Kč –25 % 229 Kč
Na cestě
  • Komplex vitamínů, minerálů, extraktů a aminokyselin pro muže.
  • Obsahuje sadu 25 cenných látek.
  • Ke správné funkci imunitního systému

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit Pharma - Vitamins For Men, 60 kapslí, doplněk stravy

Vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje sadu 25 cenných látek - vitamíny, minerály, ale i extrakty a aminokyseliny. Jedná se o přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, vytvořený s ohledem na muže.

Vitamíny jsou exogenní látky, které je nutné tělu dodávat potravou, protože si je tělo neumí samo vyrobit. Jde o sloučeniny, které nemají nutriční ani energetické funkce, ale přesto jsou nezbytné pro správné fungování organismu. Produkt OstroVit obsahuje vitamíny jako vitamín C, E, D3, dále vitamín A a K a vitamíny skupiny B - kyselinu pantotenovou, niacin , riboflavin, vitamín B6, thiamin, kyselinu listovou, biotin a vitamín B12.

Minerály – skupina nutričních prvků, které si lidský organismus nesyntetizuje a musí být tělu dodávány zvenčí spolu s každodenní stravou a/nebo doplňky stravy. Jedná se o sloučeniny, které nejsou zdrojem energie, ale jsou nezbytné pro správné fungování organismu. Produkt OstroVit obsahuje minerály jako zinek, selen a chrom.

Aminokyseliny jsou organické sloučeniny, deriváty organických kyselin, ve kterých je alespoň jeden z atomů vodíku nahrazen aminoskupinou. Aminokyseliny se liší strukturou, délkou postranního řetězce a interakcemi. Jsou stavebními kameny bílkovin a účastní se různých mechanismů a procesů, které určují udržování homeostázy v těle. Skupina aminokyselin použitých v produktu OstroVit zahrnuje L-tyrosin, L-tryptofan, L-theanin, GABA a L-glutathion, složený ze tří aminokyselin.

Rostlinné extrakty, tedy rostlinné extrakty, které jsou v produktu OstroVit standardizovány na obsah cenných látek, což pozitivně ovlivňuje kvalitu doplňku stravy a zajišťuje vysoký přísun cenných látek. V OstroVit Pharma Decorem For Men najdete extrakt z celé rostliny Tribulus terrestris standardizovaný na 90 % saponinů, extrakt z kořene ashwagandha standardizovaný na 7,2 % withanolidů, 1 % alkaloidů a 0,25 % withaferin A, extrakt z ovoce saw palmetto a extrakt z listů japonských standardizovaný na 1% jód - 150 ug.

Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému a zinek pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi. Vitamin E podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem, zatímco vitamin D přispívá ke správné činnosti svalů. Kyselina pantotenová podporuje udržení optimální duševní výkonnosti a niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku. Riboflavin podporuje udržení správného zraku, zatímco vitamín B6 pomáhá při správné tvorbě červených krvinek. Thiamin podporuje správnou činnost srdce a selen přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze. Vitamin A přispívá k udržení správného metabolismu železa, zatímco vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve. Chrom pomáhá udržovat optimální hladinu glukózy v krvi a foláty se podílejí na procesu dělení buněk. Biotin podporuje udržení zdravé pokožky a vlasů, zatímco vitamín B12 napomáhá správnému fungování nervového systému.

Dávkování 

Užívejte 1 dávku (2 kapsle) denně s jídlem.

Složení 

Obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza); extrakt z celé rostliny Tribulus terrestris - 90% saponinů; L-tyrosin; kyselina L-askorbová (vitamín C 80); kyselina gama-aminomáselná GABA; pikolinát zinku (zinek); L-tryptofan; extrakt z kořene ashwagandha (7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % withaferin A); L-theanin; extrakt z ovoce saw palmetto; DL-alfa tokoferylacetát (vitamín E); cholekalciferol (vitamín D 50 ug), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová); kyselina nikotinová (niacin); extrakt z listové rostliny japonské (1% jód); riboflavin (vitamín B2); pyridoxal 5'-fosfát P-5-P (vitamín B6); thiamin hydrochlorid (thiamin); L-selenomethionin (selen); redukovaný L-glutathion; retinyl acetát (vitamín A); menachinon MK-7 z Bacillus subtilis natto ( sója ) (vitamín K); pikolinát chromitý (chrom); glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové - 5-MTHF (kyselina listová); D-biotin (biotin); methylkobalamin (vitamín B12).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Účinné látky V jedné porci % RWS*
Extrakt z celé rostliny Tribulus - 90% saponinů 100 mg -
L-tyrosin 100 mg -
kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg 100%
Kyselina gama-aminomáselná (GABA) 75 mg -
Pikolinát zinečnatý (zinek) 15 mg 150 %
L-tryptofan 50 mg -
Extrakt z kořene Ashwagandha 50 mg -
L-theanin 50 mg -
Extrakt z ovoce Saw palmetto 45 mg  -
DL-alfa tokoferylacetát (vitamín E) 12 mg 100%
Cholekalciferol (vitamín D3) 50 ug 1000 %
D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová) 18 mg 300 %
Kyselina nikotinová (niacin) 16 mg 100%
Extrakt z listonice japonské (1% jód - 150 µg) 15 mg 100%
Riboflavin (vitamín B2) 14 mg 1000 %
Pyridoxal 5'-fosfát P-5-P (vitamín B6) 14 mg 1000 %
Thiamin hydrochlorid (thiamin) 11 mg 1000 %
L-selenomethionin (selen) 55 ug 100%
L-glutathion redukován 10 mg -
Retinyl acetát (vitamín A) 800 ug 100%
Menachinon MK-7 z Bacillus subtilis natto (vitamín K) 75 ug 100%
Chrom pikolinát (chrom) 200 ug 500 %
Glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové - 5-MTHF (kyselina listová) 600 ug 300 %
D-biotin (biotin) 50 ug 100%
Methylkobalamin (vitamín B12) 25 ug 1000 %

*RWS - Referenční hodnota příjmu

Upozornění

Před použitím je vhodné provést krevní test 25-(OH)D a výsledek testu konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek je určen pro dospělé. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy, kojící matky, osoby užívající sedativa, hypnotika, antiepileptika a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mužské zdraví
? Typ: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: